> TABLETI
TABLETI - ŠKOLA ZA ŽIVOT

Tableti - Škola za život

PIN ZA ULAZAK U TABLET
Inicijalni PIN koji vas sustav traži prilikom uključivanja tableta i isto tako prilikom otključavanja zaslona je 1111.

SADRŽAJ KUTIJE
Na svakoj kutiji se nalazi redni broj tableta koji je različit za svakog učenika.
Unutar kutije nalazi se tablet, punjač (USB-C), upute za korištenje, igla za otvaranje utora za kartice (SIM i microSD).

Važno!

Sav sadržaj kutije mora biti vraćen prilikom vraćanja tableta. Tablet vraćate u originalnoj kutiji.

DODAVANJE RAČUNA @SKOLE.HR NA TABLETU

Aplikacije na tabletu se ne mogu u potpunosti koristiti dok se ne instalira AAI@edu račun.

Upute za instalaciju se nalaze u prilogu.

APLIKACIJE NA TABLETIMA

Na tabletima su dostupne samo aplikacije koje su potrebne za nastavu. Aplikacije ne možete samostalno instalirati. Usluga Google play je onemogućena na tabletima.

SERVIS TABLETA

U jamstvenoj izjavi možete vidjeti što sve pokriva jamstvo. Jamstveni rok je 24 mjeseca. U slučaju da je do kvara došlo vašom greškom troškove slanja, popravka i povrata tableta sa servisa snose roditelji.

Tablete ne šaljete vi na servis nego se morate obratiti administratoru tableta u školi na e-mail adresu: carla.gajsak@skole.hr s detaljnim opisom kvara/problema i ako je potrebno s fotografijom. Prilikom slanja e-maila navedite ime i prezime, AAI@EduHr elektronički identitet te serijski broj tableta.

Sve upite vezane uz tablete šaljite na mail carla.gajsak@skole.hr