preskoči na sadržaj

Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb

ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO 2018.-2019.

Rezultate ovogodišnjih sportskih natjecanja možete vidjeti u nastavku.

  • RUKOMET I ODBOJKA
  • STOLNI TENIS
  • BADMINTON
  • CROSS
  • PLIVANJE
  • RUKOMET




NOGOMET / RUKOMET

NOGOMETNA EKIPA OŠ SSK

 3. mjesto na  prvenstvu Grada Zagreba         

RUKOMETAŠI OŠ SSK

4. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba

Svima nogometašima i rukometašima čestitamo na izvanrednim rezultatima.

BRAVO!!!

 


RUKOMET I ODBOJKA 2019

Učenice naše škole nastupile se na Prvenstvu Grada Zagreba u rukometu i odbojci.

Rukomet je završio ispadanjem u drugoj razini, a u odbojci naše djevojke završile su natjecanje isto u drugoj razini.

Sastav ekipe odbojke Sastav ekipe rukomet

Franka Vidović

Maruša Zujić

Nika Sviličić

Lucija Bulum

Lucija Pavić

Rafaela Šmit

Nika Matusinović

Petra Pavlović

Ena Vicković

 

 

Franka Vidović

Maruša Zujić                              

Rafaela Šmit

Lucija Pavić

Barbara Rismondo

Nika Matusinović

Elizabeta Kužnik

Lucija Bulum

Nika Sviličić

Lota Prijić

Ema Frntić

   


STOLNI TENIS 2019

Učenici naše škole nastupili su Na Prvenstvu Grada Zagreba u stolnom tenisu.

Ekipa škole u stolnom tenisu

Borna Petek

Karlo Nothig

Jan Štimac

Neven Kocijan

 

 


BADMINTON 2019

Prvenstvo Grada Zagreba u badmintonu, naše učenice i učenici završili su natjevanje u četvrtfinalu.

Sastav ekipe Ž                Sastav ekipe M

Franka Vidović                 Jan Cerovac

Rafaela Šmit                    Jan Štimac

Korina Centrih                  Neven Kocijan

Glorija Galić                     Karlo Nothig

                                         Niko Ilić

 

 

 

 


CROSS 2019.

Reprezentacija škole 7.-8. razredi u crossu na Prvenstvu Grada Zagreb

Ženska ekipa osvojila je 3. mjesto ekipno

Tena Hadžić 7. mjesto, Glorija Galić 12. mjesto, Korina Centrih 22. mjesto

Muška ekipa škole

Neven Kocijan, Filip Horvat i Enzo Pasarć

Čestitamo našim učenicima!


PLIVANJE 2019.

    

Rezultati – plivanje ženska i muška reprezentacija škole

 

Ž

Učenice naše škole osvojile su ekipno 12. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u plivanju

 

Glorija Galić          - 5.mjesto 50 m slobodno

Tea Slade Šilović   -19.mjesto 50 m leđno

Mara Hofmann     - 22.mjesto 50m prsno

Helena Ivanović   - 15.mjesto 50 m leptir

 

M

Učenici naše škole osvojili su ekipno 4. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u plivanju

 

Marin Sunara              -12.mjesto 50m slobodno

David Ante Omazić    -27.mjesto 50m slobodno

Jakša Veličković-        - 8. mjsto 50m leđno

Petar Šimun Omazić  -20.mjsto 50m leđno

Toma Kožulj                -6.mjesto-  50m prsno

Konrad Kralj                -28.mjesto 50m prsno

Jura Domanovac        -26.mjesto 50m leptir

Karlo Ivanović            - 34.mjesto 50m leptir

Štafeta 4X50 slobodno osvojila je 13. mjesto, a štafeta 4x50 mješovito osvojila je 4.mjesto

 

Svim plivačicama i plivačima čestitamo na odličnim rezultatima ove školske godine.

 


RUKOMET 2019.

U subotu 2.veljače 2019. učenici naše škole osvojili su   
3. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u rukometu

Sastav ekipe:

LUKA KOŽULJ

NEVEN KOCIJAN

MARKO PENIĆ

STIPAN JELAVIĆ

ROKO PAVER

VILI ŠEGO

FRAN MILADIN

NIKO ILIĆ

MARKO ŽOKVIĆ

JAN ŠTIMAC

ENZO PASARIĆ

FILIP HORVAT

MIHA RIZVANOVIĆ

PETAR ČOSIĆ

MATEJ ŽIGOLIĆ

MATIJA PROSINEČKI

PATRIK RAGUŽ

TIBOR STERLE

 

          Čestitamo rukometnoj ekipi  na odličnom rezultatu.

 


CMS za škole logo
Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb / Bogišićeva 13, HR-10000 Zagreb / os-sskranjcevic-zg.skole.hr / os-sskranjcevic-zg@os-sskranjcevic-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju