VELIKI USPJEH OŠ SSK NA PLIVAČKOM PRVENSTVU GRADA ZAGREBA

Autor: Dubravka Skačej, 7. 2. 2018.

Po prvi put nakon puno godina ekipa OŠ SSK nastupila je na godišnjem prvenstvu Grada Zagreba u plivanju koje se održalo na zimskom plivalištu Mladost, u subotu 6. veljače.

U konkurenciji 44 škole, naša plivačka ekipa osvojila je izvrsno 4. mjesto. Uspjeh je tim veći, jer su naš tim činili učenici petih razreda, te po jedan učenik iz drugog, trećeg i četvrtog razreda. U tri prvoplasirane momčadi bili su naime uglavnom sedmaši i osmaši.

Naši plivači natjecali su se u disciplinamam 50 m slobodno, prsno, ledjno i delfin, te štafetama 4x50 mješovito i 4x50 slobodno. Pod budnim okom profesorice Dubravke Skačej, uspješni tim naše škole činili su: Helena Ivanović, Jura Domanovac, Toma Kožulj, Jakša Veličković, Karlo Ivanović, Marin Sunara, Konrad Kralj, Petar Šimun Omazić i David Omazić.