Likovno natjecanje Naše jaro 2021.

Autor: Maja Burger, 29. 6. 2021.

Učenici češkog jezika i kulture ponovno odlični – osvojili 4 mjesta!

Na državnom likovnom natjecanju Naše jaro 2021. u organizaciji Saveza Čeha u RH učenici češkog jezika i kulture od 6 osvojili su čak 4 mjesta!

U kategoriji nižih razreda 3. mjesto osvojila je Mia Tamburić, učenica 3. razreda.

U kategoriji viših razreda sva tri mjesta osvojile su naše učenice; 1. mjesto osvojila je Lina Čuhnil (8. razred), 2. mjesto osvojila je učenica kojoj je naša škola matična, a to je Alba Klein iz 5.c, a 3. mjesto osvojila je Mila Pađen (5. razred).

Tema natječaja bila je bajka „O tri prelje“ („O třech přadlenách“) velikog češkog pisca Karla Jaromira Erbena, a učenice su uz mentorstvo učiteljice češkog jezika i kulture Maje Burger ostvarile zanimljive likovne kompozicije u tehnici tuš akvarela.

Savez Čeha u RH nagradio je učenice priznanjima i prigodnim darovima.

Maja Burger

Upisi u srednju 2019./2020.
RASPORED ULASKA U ŠKOLU

RASPORED TRAJANJA SATI

RASPORED PREHRANE

KALENDAR ŠKOLE 2021./2022.