OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE 12. - 16.TRAVNJA

Autor: Melita Haluga, 9. 4. 2021.

Poštovani,
sukladno zaključku Stožera civilne zaštite Grada Zagreba o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba, u razdoblju od 12. do 16. travnja 2021. za učenike 1. do 4. razreda osnovne škole nastava će se organizirati po modelu A – u školi, a za učenike 5. – 8. razreda osnovne škole organizirati će se po modelu C – na daljinu.

Nastava će se održavati prema postojećem rasporedu.

Za tehničke poteškoće potrebno je javiti se razredniku i kolegici iz informatike na carla.gajsak@skole.hr.

Molim vas da učenici tijekom nastave na daljinu redovito izvršavaju svoje obaveze kako bismo mogli nesmetano nastaviti rad u školi.

Za vrijeme online nastave učitelji će s učenicima dogovoriti načine rada i provjeravanja.

Za sva pitanja, primjedbe, savjete, kritike i pohvale, molim vas obratite se svojim razrednicima ili na melita.haluga@skole.hr.

Ostanite zdravi i dobro!
S poštovanjem,

Melita Haluga

Upisi u srednju 2019./2020.
RASPORED ULASKA U ŠKOLU

RASPORED TRAJANJA SATI

RASPORED PREHRANE

KALENDAR ŠKOLE 2021./2022.