ONLINE MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE U DEBATI

Autor: SANJA HRVOJEVIĆ, 13. 10. 2020.

Izvor: http://hdd.hr/category/novosti/

Proljetos otkazano međužupanijsko natjecanje za osnovne škole 2019./2020. u debati održano je 9. i 10. listopada u organizaciji Hrvatskog debatnog društva i Agencije za odgoj i obrazovanje.

Natjecanje je održano online u videokonferencijskom alatu.

Na natjecanju su sudjelovali i naši učenici Laura Begić, 8. b, Antea Peršec, 7. a i Vito Turčec, 8. b kao tim SSK1.

Od 11 prijavljenih timova iz Splita i Zagreba, naš tim je osvojio peto mjesto. Posebno smo ponosni na našu učenicu Lauru Begić koja je osvojila treće mjesto kao najbolji individualni govornik.

S obzirom da je ovo našim učenicima bio drugi turnir u kratkoj debatnoj karijeri i s obzirom na online okolnosti u kojima je održan, ponosni smo na rezultate naših učenika i sigurni smo da je ovo tek početak dobrih debatnih rezultata u novoj debatnoj (online) sezoni.

Dunja Nikolić Šimić i Sanja Hrvojević,

voditeljice školskog debatnog kluba SSK