VIRTUELLE AUSSTELLUNG

Autor: Alma Kalinski, 1. 7. 2020.

SCHÜLERARBEITEN AUS DEM

ONLINE-UNTERRICHT 2020

Ovdje možete pogledati izbor iz mnogobrojnih učeničkih radova nastalih tijekom nastave njemačkoga jezika na daljinu u 4., 5., 7. i 8. razredu, za koje smo prikupili suglasnosti.

Napominjem, to je izbor jer lijepih radova ima daleko više nego što ih ovdje možemo izložiti. Oni su rezultat marljivog rada učenika na nekim temama, ali i izraz kreativnosti i dokaz jezične kompetencije učenika.

Stoga nam svima mogu i trebaju biti na ponos i služiti kao podsjetnik na to da se (i) u teškim vremenima itekako može učiti i stvarati.

Klikom na sliku možete pristupiti stranici na kojoj su objavljeni radovi učenika.