PROJEKT "STABLA PRIJATELJSTVA"

Autor: Tonka Čugura, 28. 3. 2019.

Početak proljeća u našoj školi dočekali smo sadnjom dviju magnolija. Na sam Prvi dan proljeća, 21. ožujka učenice 7. b i 7. c razreda koje pohađaju katolički vjeronauk posjetile su Oš Poliklinike SUVAG gdje smo posadili prvu magnoliju u arboretumu njihove škole.
U ponedjeljak 25. ožujka  učenici 8. c razreda Oš Poliklinike SUVAG posjetili su našu školu kako bismo posadili i našu magnoliju.
Neki vjeroučenici šestih, sedmih, osmih razreda i njihove vjeroučiteljice Tonka i Marija su ih prijateljski dočekali i uz malo kopanja, polijevanja, smijeha, razgovora i slatke zakuske, ovom simboličnom gestom sadnje Stabala prijateljstva započeli smo međusobnu suradnju naših škola.
Neka ove magnolije budu korijen dugogodišnje suradnje, znak prijateljstva među nama i nek cvjetaju godinama.

Stabla prijateljstva by Slidely Slideshow