OSKAR ZNANJA 2018.

Autor: Melita Haluga, 29. 6. 2018.

Naše učenice Petra Zlatar i Lucija Lulić, za osvojena prva mjesta na državnim natjecanjima iz grčkog i francuskog jezika, primile su 28. lipnja Oskare znanja, najveće priznanje i nagradu za izniman uspjeh i postignute rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima u znanju.

Svečanost dodjele priznanja održala se u Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske gospođe Kolinde Grabar Kitarović, Hrvatskog sabora i Agencije za odgoj i obrazovanje.

Čestitamo našim učenicama i njihovim mentoricama Danijeli Zamola, profesorici latinskog i grčkog jezika i Mireli Fidler, profesorici engleskog i francuskog jezika, na postignutim rezultatima.