POSJET UČENIKA I PROFESORA OŠ S. S. KRANJČEVIĆA IZ SENJA

Autor: Sandra Bašić Kantolić, 22. 3. 2018.

20. ožujka 2018. godine posjetili su nas učenici i profesori OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića iz Senja. Proveli smo ugodno dopodne družeći se s njima u našoj školi. Prikazali su nam film koji su snimili u sklopu svojih slobodnih aktivnosti – „Senjske književne šetnje“.

Mogli bismo reći da je ovo naš drugi susret, jer učenici sedmih razreda naše škole prošle su školske godine posjetili Senj, gdje su isti učenici za njih izveli kratki igrokaz „Zora riđokosa i njezina banda“.

Nadamo se da će se ovakva druženja nastaviti i u narednim godinama te tako postati lijepa tradicija.