1. kolo natjecanja Croatian Makers lige u šk. god. 2017./2018.

Autor: Sandra Bašić Kantolić, 23. 2. 2018.

U našoj je školi održano online natjecanje 1. kola Croatian Makers lige u ovoj školskoj godini.

U ovom kolu zadatak je bio isprogramirati robota da samostalno vozi i da se koristi senzorima za praćenje crte.

U rješavanju zadatka sudjelovali su naši učenici Mihael Krilić, Fran Halužan, Josip Miličić i Lovro Lulić pod vodstvom mentora Tomislava Ivkovića, te su ekipno osvojili uspješno drugo mjesto u svojoj regiji! U pojedinačnom poretku naši učenici se nalaze od petog do jedanaestog mjesta.

Pojedinačne rezultate 1. kola CM lige pogledajte ovdje, a ekipne rezultate ovdje.

Čestitamo našim učenicima i njihovom mentoru i želimo im puno sreće u daljnjem natjecanju!